Menu
Krepšelis

Poliravimas ir Vaškavimas

Poliravimas ir Vaškavimas

Vaškavimo ir Poliravimo prekės

Gamintojas: Turtle Wax
Atnaujina nuobodžius, pageltusius automobilių žibintus, grąžindami jų blizgesį ir skaidrumą. Rinkinį sudaro: paruošimas įbrėžimams ir įbrėžimams pašalinti - 118 ml, tepalas, sklandymas, priekinių žibintų apsauga nuo per didelio dilimo dirbant su abrazyvinėmis kempinėmis - 118 ml, 2 dvipusės abrazyvi..
15.68€ 17.39€
Be mokesčių:15.68€
Gamintojas: BOLL
CHEMIJA IR KOSMETIKA BOLLBOLL B100 poliravimo pasta yra aukščiausios kokybės produktas, naudojamas poliruoti įvairių tipų paviršius. Dėl savo recepto ji gali būti naudojama kaip produktas, garantuojantis visišką giliųjų įbrėžimų pašalinimą.Tinka visiems tipams, tiek šviežių, tiek senų lakų.Naudojimo..
10.80€
Be mokesčių:10.80€
Gamintojas: BOLL
CHEMIJA IR KOSMETIKA BOLL..
15.56€
Be mokesčių:15.56€
Gamintojas: BOLL
CHEMIJA IR KOSMETIKA BOLL..
7.64€
Be mokesčių:7.64€
Gamintojas: BOLL
CHEMIJA IR KOSMETIKA BOLL..
10.10€
Be mokesčių:10.10€
Gamintojas: Turtle Wax
Turtle Wax All metal polish atgaivina chromuotus paviršius ir grąžina jų pirminę išvaizdą bei blizgesį. Jis turi subtilių abrazyvinių savybių, kurios palaiko chromuotų paviršių estetiką...
9.83€
Be mokesčių:9.83€
Gamintojas: Turtle Wax
Tinka visų tipų lakams, įskaitant metalinius ir akrilinius lakus. Slepia smulkius įbrėžimus ir įbrėžimus. Efektyviai valo ir suteikia gilų blizgesį dažams. Jame nėra tirpiklių. Tai atgaivina spalvą ir palieka blizgų apsauginį sluoksnį ant dažų...
12.13€
Be mokesčių:12.13€
Gamintojas: Turtle Wax
Šlapias vaškas. Tiesiog purkškite jį ant šlapio lako ir nuvalykite. Suteikia ilgalaikį blizgesį ir apsaugą visų tipų dažams...
9.15€
Be mokesčių:9.15€
Gamintojas: Turtle Wax
Turtle Wax Hibridiniai sprendimai Keramika 3-in-1 Detailer yra modernus ir saugus preparatas bevandenio valymo lako be įbrėžimų. Užtikrina maksimalią išplėstinę kėbulo apsaugą. Superhidrofobinis barjeras, pagrįstas "Hydro-Glide" polimerais su kvarco SiO2, apsaugo nuo kelių purvo ir dulkių pakartotin..
22.98€
Be mokesčių:22.98€
Gamintojas: Turtle Wax
Vaškas yra profesionalus ir modernus preparatas vieno etapo lako korekcijai. Naujoje ir novatoriškoje formulėje net 3 produktai viename. Valo, pašalina lako netobulumus ir apsaugo nuo išorės veiksnių. Specialios sintetinio vaško ir superhidrofobinio derinys polimerai su SiO2 kvarco ilgalaikė apsauga..
23.31€
Be mokesčių:23.31€
Gamintojas: Turtle Wax
Hibridiniai sprendimai Keraminis vaškas. Danga yra paprasta naudoti, produktas sukurtas ilgalaikei lako apsaugai. Specialiai sukurta formulė, kurią keraminė apsauga leidžia jums užtikrinti lako apsaugą mažiausiai 6 mėnesius. Suteikia lako spalvos gylį, slidumą. Apsaugo nuo nešvarumų ant lako pavirši..
22.98€
Be mokesčių:22.98€
Rodoma 1 iki 12 is 22 (2 Puslapiu)
Internetinė parduotuvė detadalys.lt naudoja slapukus sutartinių įsipareigojimų ir rinkodaros tikslais