Kodėl Philips WhiteVision Ultra?

 

Ryški balta šviesa

Philips WhiteVision Ultra halogeninės lemputės, kurių spalvų temperatūra yra iki 4200 KD, o ryški balta šviesa visiškai pakeis jūsų automobilio išvaizdą. WhiteVision ultra lempos yra ryškiausios Philips lemputės leidžiamos naudoti viešuosiuose keliuose. Tai puikus sprendimas stilingam ir efektyviam kelių apšvietimui su neprilygstama balta šviesa.


Iki 60% geresnis matomumas

Philips WhiteVision Ultra automobilių lempos su nauja dangos formule ir šalta balta šviesa pagerina matomumą tamsoje iki 60%. Matomumas yra geresnis 60%, o ryškesnis šviesos spindulys leis jums ne tik geriau matyti kitus eismo dalyvius, bet ir padaryti jūsų automobilį labiau matomą kitiems, taip užtikrinant saugumą ir užkertant kelią galimoms avarinėms situacijoms.


Stilingas halogeninis tirpalas

Philips WhiteVision ultra - stilingos halogeninės galvos apšvietimo lempos, artimos kokybės ir išvaizdos LED. Dėl patobulintos dangos formulės "WhiteVision" ultra lempos skleidžia ryškiausią baltą šviesą, leidžiamą viešuosiuose keliuose, ir suteikia stilingą išvaizdą automobiliui.

100% leidžiama viešiesiems keliams


Philips WhiteVision ultra lemputės yra aprobuotas naudoti kaip ryškios baltos šviesos šaltinis. Įvertinkite stilingą išvaizdą ir maksimalų lempos efektyvumą, kuris atitinka visus įstatymo reikalavimus. Tai saugumas be kompromisų: jūs gaunate didelį matomumą neakinant kitų eismo dalyvių.

Taikoma H4 ir H7. Spalvos temperatūra skiriasi priklausomai nuo techninio tipo lempa. Palyginti su minimaliu standartu. Taikoma automobilinių žibintų žibintams.